Як уберегти автомобіль від викрадення або що таке x-keeper invis duos


  • 15 may 2017 23:09:07
  • Reviews :0
  • Views: 1999
  • 0

У разі викрадення вашого автомобіля, знайти і повернути його допоможе унікальне супутникове пристрій - X-Keeper Invis DUOS.
Пристрій має мініатюрну форму закладки, яку можна надійно заховати в салоні автомобіля без підключення до його проводці. Як вона працює? X-Keeper Invis DUOS швидко і точно визначає розташування автомобіля в разі викрадення. Так ви зможете оперативно повернути свою вкрадену власність.
ЗАСТОСУВАННЯ
Для пошуку і повернення автомобіля при викраденні, зникнення і евакуації автосредства.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ X-KEEPER INVIS DUOS

- дві теплові SIM-карти різних операторів. У разі, якщо буде відсутній зв'язок з одним з операторів, ця проблема компенсується роботою іншого.

- кілька резервних каналів для передачі даних.

- автономна робота до 3.5 років.

- простота в налаштуваннях і експлуатації.

- точність у визначенні місцезнаходження авто навіть в проблемних місцях (підземна стоянка, бетонний гараж і т.д).

- захищений від сканування.

- стійкість до перепадів температури (від -40С до + 85С).

- кілька варіантів отримання даних.
НАДІЙНІСТЬ

Invis DUOS надійно і безперебійно працює при температурах від -40 до + 85 ° С.Ето дозволяє використовувати Пристрій в будь-яких кліматичних регіонах.


Пристрій використовує для визначення місця розташування супутникову навігаційну систему GPS / GLONASS. Але навіть у випадках, коли автомашина знаходиться в гаражі, під навісом, в підземному паркінгу, тобто в зонах відсутності GPS сигналу, Пристрій визначить місце розташування за допомогою LBS позиціонування (по вишок оператора мобільного зв'язку).


У пристрої встановлено дві SIM карти різних операторів сотовойсвязі. Це значно підвищує надійність роботи і надійність передачі інформації Користувачеві, так як «провали» зв'язку одного оператора
компенсуються роботою іншого.


Навіть в умовах критично нестійкою зв'язку, буде здійснюватися повноцінна безперебійна передача інформації про місцезнаходження автомобіля на всій території України і за її межами !!!


ЕФЕКТИВНІСТЬ РОБОТИ X-KEEPER INVIS DUOS


Завдяки невеликим розмірам закладку можна заховати в самих непередбачуваних і важкодоступних місцях, в яких викрадач не зможе її знайти.
Так як X-Keeper Invis DUOS не вдалося підключитися до проводки автомобіля, її неможливо знайти по дротах.
Навігаційний модуль GPS + ГЛОНАСС має підвищену точність визначення місцезнаходження авто.
При правильному виборі налаштувань закладка може працювати від батареї до 7 років. А в стандартному щоденному режимі термін експлуатації пристрою становить 3.5 року.
Виявити пристрій за допомогою сканування просто неможливо, так як основний час воно перебуває в сплячому режимі. В режим онлайн закладка переходить для інформування власника про місцезнаходження автомобіля.

ПРОСТОТА І ЗРУЧНІСТЬ У ЕКСПЛУАТАЦІЇ X-KEEPER INVIS DUOS


Оповіщення від X-Keeper Invis DUOS при заводському режимі роботи приходить з періодичністю 1 раз на добу. При бажанні користувача інтервал можна регулювати від однієї хвилини до семи днів.


Оповіщення про місцезнаходження автомобіля у вигляді карти приходить у формі повідомлення на телефон власника. Також сповіщення надсилаються на електронну пошту при кожному виході в режим онлайн.


Також сповіщення надсилаються на електронну пошту при кожному виході в режим онлайн.Переглянути інформації про свій автомобіль можна в Особистому кабінеті, передбаченому функціоналом пристрою X-Keeper Invis DUOS. Там же можна і змінити особисті налаштування.


Навіть при нульовому балансі пристрій X-Keeper Invis DUOS буде справно функціонувати, безкоштовно оповіщаючи власника про місцезнаходження його автомобіля.