Купити відеореєстратор Falcon HD15-LCD-GPS (код: #2196)
Опис Купити відеореєстратор Falcon HD15-LCD-GPS
Відеореєстратор Falcon HD15-LCD-GPS
Автомобільний реєстратор Falcon HD15-LCD-GPS – відмінний пристрій для зйомки всього, що відбувається на дорозі в самому високій якості Full HD. Мініатюрний об'єктив в поєднанні з багатофункціональністю пристрою дозволить вам знімати відео або фото в будь-якій ситуації, а так само стежити за швидкістю, координатами і маршрутом руху, завдяки вбудованому GPS навігації. Відеореєстратор Falcon HD15-LCD-GPS один з кращих моделей реєстраторів фірми Falcon високого рівня.
Переваги камери полягає в наявності світлодіодного підсвічування, HDMI-виходу, G-сенсора, циклічної запису, кольорового дисплея і штампа дати і часу.
Якість, права
Якість запису відеореєстратора радує чудовою картинкою і передачею кольору. Falcon HD15-LCD-GPS дозволяє здійснювати відеозапис у форматі Full HD при максимальному дозволі 1980 x 1080 з частотою 30 кадрів в секунду. Так само можна виставити режими відеозапису: 840x480, 1280x720, 1440х1080.
Відео пишеться у форматі MOV (кодеком H. 264).
Дисплей
Falcon HD15-LCD-GPS оснащений 1,5-дюймовим кольоровим TFT екраном. Можливість перегляду відеороликів відразу після зйомки дозволяє швидко вияснити обставини ДТП або іншої спірної ситуації на дорозі.
Камера 5Mp буде знімати чітку картинку. Є можливість цифрового наближення до 4X.
Роз'єми
Пристрій Falcon HD15-LCD-GPS оснащений інтерфейсом miniUSB для підключення до комп'ютера, що дозволяє розглядати матеріали більш детально і одночасно заряджати батарею, відеовиходом RCA і HDMI для виведення зображення на зовнішній монітор, телевізор.
Пам'ять
Реєстратор Falcon HD15-LCD-GPS може писати багато інформації на карти пам'яті MicroSD/SDHC великим об'ємом до 32 Гб.
Зарядка
Живиться пристрій від бортової мережі автомобіля через адаптер живлення, а так само від власного акумулятора ємністю 500mAh, тому вести відео - та фотозйомку можна не тільки в автомобілі, але і за його межами.
Додаткові функції
Вбудований GPS буде фіксувати швидкості і координати. Згодом Ви зможете переглянути на комп'ютері відео з маршрутом по Google-map.
відеореєстратор Falcon HD15-LCD-GPS є циклічний запис відео, коли при нестачі місця, нові файли пишуться поверх старої інформації.
Вбудований мікрофон і динамік для передачі якісного звуку поряд з відеорядом.
Є функція штампа дати і часу на відео.
G-Sensor буде фіксувати прискорення, удари, різкі гальмування та ін
Комплектація:
- Відеореєстратор Falcon HD15-LCD-GPS;
- Автомобільне кріплення на присоску;
- USB кабель;
- HDMI кабель;
- Адаптер живлення;
- Автомобільне кріплення на 3M скотчі;
- Інструкція по експлуатації.
Автомобільний реєстратор Falcon HD15-LCD-GPS володіє відмінними, тільки необхідними технічними характеристиками, простий в управлінні, тому ідеально підійде для потреб багатьох автолюбителів, які зможуть по достоїнству оцінити роботу пристрою. Придбавши такий прилад, Ви тим самим захистити себе і близьких від "автоподстав" і надасте у разі необхідності доказування при розгляді справ про ДТП.
Теги: Falcon HD15-LCD-GPS, Відеореєстратори, FALCON,
Характеристики Купити відеореєстратор Falcon HD15-LCD-GPS
| Інформація про товар | |
|---|---|
| код: # | 2196 |
