Hertz HSK 165XL.4 (код: #254)

Hertz HSK 165XL.4
Наявність: На складі
Hertz Виробник: Hertz

Опис Hertz HSK 165XL.4

Hertz HSK 165.4 XL

Двокомпонентна акустика серії Hertz Energy Hi. Розмір мідбасу 16,5 див. Максимальна потужність 300 Вт.

Акустика Hertz HSK 165.4 XL наш фаворит. Ці динаміки перевернуть ваше уявлення про те, який звук можна отримати в машині. Потужні, високотехнологічні (четверте покоління серії Hertz Energy Hi увібрало в себе всі кращі технології Hertz), універсальні в плані звучання так і в плані установки. Акустика Hertz HSK 165.4 XL відноситься до середнього класу і вже багато років утримують лідерство серед своїх конкурентів. І саме четверте покоління Hertz High Energy навіть перевершило всі попередні покоління цієї акустики по багатьом параметрам - зовнішній вигляд, якість звучання, зручність монтажу.


Система контролю якості Клиппел є гарантією,
що продукт завжди повністю відповідає самим складним міжнародним стандартам.

Конструкція:

Комплект Hertz HSK 165.4 XL складається з низькочастотного динаміка HV 165 XL (вуфер), високочастотного динаміка (пищалки) Hertz HT 28 і кросовера Hertz 2WXL.

Матеріал дифузора вуфера Hertz HV165 XL -скловолокно з демпфуючими добавками. Використання такого матеріалу дозволяє зробити дифузор міцним і легким і позбутися внутрішніх резонансів.

Купол високочастотного динаміка Hertz HT 28 виготовлений з матеріалу Tetolon (шовку зі спеціальним просоченням). У конструкції використовується неодимовий магніт-висока щільність магнітного поля дозволяє досягти високої чутливості твітера і чудовою дтальности відтворення.

Варто окремо зупинитися на кросовері - в новому поколінні застосований соврешенно новий кросовер. Спеціально розроблений кросовер 2WXL на досконалій елементній базі з використанням котушок індуктивності з низькими втратами, поліпропіленових конденсаторів і резисторів в керамічних корпусах об'єднує прекрасні звукові характеристики ВЧ-головки HT 28 і НЧ/СЧ-головки HV 165 XL, забезпечуючи цілісне і однорідне звучання у всьому спектрі частот.

Ви можете придбати в нашому магазині мидвуфер Hertz HV 165 XL і твіттер Hertz HT 28 окремо.

Як встановлювати і підключати?

У більшості випадків компонентну систему як таку Hertz HSK 165.4 XL використовують як фронтальної акустики. Встановіть мидвуфер у двері, кикпанель або інше підготовлене місце автомобіля. Твітер встановіть на передню стійку, на торпедо або куточок бічного дзеркала заднього виду. Зорієнтуйте твітер для отримання максимальної детальності і правильної звукової сцени. Перед установкою обов'язково потрібно підготувати двері - зробити шумоізоляцію, закрити всі технологічні отврстия для предупредъждения перевідбиттів звукових хвиль.

Підключайте компонентну акустику Hertz HSK 165.4 XL тільки якісними акустичними проводами. Завдяки високій чутливості акустики ви можете підключити Hertz HSK 165.4 XL безпосередньо до потужного головного пристрою, але для найкращого ефекту ми рекомендуємо використовувати підсилювачі Hertz HDP.

Технічні характеристики:

Тип автоакустики

двокомпонентна

Склад

НЧ/СЧ-динамік HV 165XL, ВЧ-динамік HT 28, кросовер 2WXL

Діаметр НЧ/СЧ-динаміка

165 мм

Дифузор НЧ/СЧ-динаміка

V-cone, сплетений з ниток скловолокна з додаванням демпфуючого складу

Магніт НЧ/СЧ-динаміка

Феритовий D95 мм

Звукова котушка НЧ/СЧ-динаміка

Намотана мідним дротом на теплостійкому каркасі KSV D30 мм

Кошик НЧ/СЧ-динаміка

Лита алюмінієва

Дифузор ВЧ-динаміка

М'який купол Tetolon, 28 мм

Магніт ВЧ-динаміка

Неодимовий D27,9 мм

Кросовер

2500 Гц, 12/12 дБ/окт, з регулюванням рівня ВЧ-сигналу 0/-2/+2 дБ

Потужність АС (прод/пік)

150/300 Вт

Рівень чутливості АС

93,5 дБ/2,83 В/м

Діапазон частот АС

40-22000 Гц

Номінальний опір АС

4 Ом

Монтажна глибина НЧ/СЧ-динаміка

75 мм


Теги: Hertz HSK 165XL.4, Акустика, Компонентна акустика,

Характеристики Hertz HSK 165XL.4

Характеристики
Виробник: Hertz
Кількість смуг: 2
Тип: Компонентна
Типорозмір: 6.5" (16.5 см)
Форма: Круг
Інформація про товар
код: # 254

Відгуки Hertz HSK 165XL.4

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду